Hakkımızda

“Biz”

CCG Yapı yaklaşık onbeş yıldır genç, dinamik personel yapısıyla PVC Kapı & Pencere ve İnşaat sektöründe ciddi bir pazar payına sahip olarak öncü rol almaktadır. Ayrıca ekonomik ve her mekana uygun sistemsel çözümleri mükemmellikle müşterilerine sunmaktadır.

Wins PVC kapı pencere sistemleri profillerimizin enerji verimliliği ve ısı yalıtım gereksinimleri, saf ve orijinal ham maddeleri ile üretilerek sağlanmakta olup, bu güçten hareketle,  sektörümüzde uzman pencere üreticileri, mimarlar, müteahhitler ve son tüketicilerin fonksiyonel gereksinim ve taleplerini tam anlamıyla karşılamaktayız.

Misyonumuz ;

Sorumluluk ,

Sorumluluk ise ;

Temiz bir vicdan ve inanç ile devamlılıktır.

Bizim için devamlılık, sadece iş ortaklarımıza ürün tedariği değil aynı zamanda da onları korumak, piyasa şartlarına göre onları yönlendirmek ve sistemsel ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Üstlenmiş olduğumuz misyonumuzun gereği olarak, bölgemizde işimizle ilgili ekonomik ve sosyal yönlerin merkezi olarak rol almaktayız.
Firma prensibimiz, müşterilerimizin marka değerlerini arttırmak ve piyasada müşterilerimize mükemmel iş fırsatları sağlamaktır.

Vizyonumuz :

Geleceğin güçlü pencere üreticilerini oluşturmaktır.

CCG- Geleceğin yurtiçi-yurtdışı profil ve aksesuar tedarikçi grubu olarak yarının pazarlarını tanımlayan ve iş ortaklarına önderlik eden bir şirkettir.

Başarılı markalarımızla her amaca uygun profil ve aksesuarları iş ortaklarımıza tedarik ederek bölgemizdeki 1 numaralı tedarikçi konumuna yükselmektir.